BAZA WIEDZY (FAQ)

Baza wiedzy jest kolekcją odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ) oraz artykuły techniczne. Znajdziesz tutaj rozwiązania możliwych problemów jakie mogą wystąpić korzystając z serwisu PolskaTV. Zanim zrobisz ZGŁOSZENIE SERWISOWE zawsze sprawdź czy czasem rozwiązanie Twojego problemu nie znajduje się w tej bazie danych.


 ZAPŁACIŁEM a nie otrzymałem abonamentu! Nie dostałem nowych kodów!

Rozwiązanie

Zakupiłeś abonament - transakcja się powiodła, otrzymałeś dwa e-maile !!! Pierwszy e-mail to rachunek, otrzymałeś też drugi e-mail. W tym drugim e-mailu znajdziesz abonament i hasło [login/password].


SMS z abonamentem został wysłany na twój telefon komórkowy.  SMS na pewno dotarł [pod warunkiem że jako telefon kontaktowy masz zarejestrowany z nami swój telefon komórkowy]  SPRAWDŹ SMS NA TELEFONIE…


Dodatkowo e-mail z abonamentem został wysłany i na pewno był dostarczony na twoją skrzynkę e-mail... Zawsze otrzymujemy potwierdzenie że email doleciał! Jeśli nie doleciał to zawsze znajdziemy metodę aby w jakiś sposób skontaktowac się z klientem.


 

UWAGA: Jeśli e-mail z danymi mimo wszystko nie odnalazł się w skrzynce pocztowej INBOX to sprawdź folder SPAM lub podobny. E-maile od nas mogą czasem tam wylądować...niestety. Jeśli nadal brak e-maila to zawsze masz możliwość odszukania swoich danych w naszym systemie.

 

Zaloguj się na naszej stronie internetowej i tam

w historii zamówień znajdziesz swój abonament i hasło >> TUTAJ

 


 

Wzór emaila z abonamentem [taki email był wysłany do Ciebie]

 

 

 

 

 

 

Szczegóły artykułu

Identyfikator artykułu: 6

Kategoria: Knowledgebase